„Skateboarding, art, music: these are the things we love. These are our filaments.”

 

Filament to amerykańska marka prosto ze słonecznej Kalifornii – stolicy światowego skateboardingu. Firma koncentruje się przede wszystkim na komforcie, wytrzymałości i designie swoich produktów. W ofercie Brandu znajdują się zarówno buty z podeszwą typu „cup sole” jak i z podeszwą wulkanizowaną (vulcanized shoes). Buty projektowane są w USA, produkowane w Azji, a sprzedawane na całym świecie poprzez sieć oficjalnych dystrybutorów. Jako Ambassadors mamy przyjemność dostarczać produkty marki Filament na rynek Polski.

 

 

Tak o swoich produktach piszą twórcy marki:

„Każda para naszych butów jest w pewnym sensie innowacyjna, które są odpowiednie do jego zastosowania. Innowacja ta tworzy niepowtarzalną estetykę i własną tożsamość naszych produktów. Poprzez nowoczesne i twórcze podejście do tematu obuwia, dostarczymy buty komfortowe, wydajne i dopasowane do potrzeb naszych klientów.”

 

Misja marki Filament:

„Wzmacniać i inspirować ekspresję twórczą. Czy to na deskorolce, płótnie, lub scenie - jesteśmy przekonani, że kreatywność jest istotną siłą napędową nowego i lepszego jutra”

 

Linki:

http://www.filamentbrand.com/

https://www.facebook.com/FilamentBrand/

https://www.instagram.com/filamentbrand/

 

Zakupy:

www.ambassadors.pl (detaliczne)

www.ambassadors.eu (hurtowe)

 

Mystery to amerykańska marka, produkująca decki, utworzona w 2003 roku. W teamie znajdują się sami wymiatacze: Jordan Maxham. Moose, Sierra Fellers, Dan Murphy, Taylor McClung oraz Joel Mcilroy.

 

 

 


Linki:

http://www.mysteryskateboards.com

https://www.facebook.com/mysteryskateboards

https://www.instagram.com/mysteryskateboards/

 

Zakupy:

www.ambassadors.pl (detaliczne)

www.ambassadors.eu (hurtowe)

 


Habitat to amerykański producent profesjonalnego sprzętu deskorolkowego działający na rynku od 2000 roku. W roku 2014 brand dołączył do grupy Tum Yeto zrzeszającej marki takie jak Foundation, Toy Machine, Pig Wheels, Dekline czy Ruckus. Habitat to przede wszystkim producent desek, ale w ofercie brandu znajdują się również ubrania oraz akcesoria.

 

 

 


Linki:

http://www.habitatskateboards.com/

https://www.facebook.com/pg/HabitatSkateboards/

https://www.instagram.com/habitatskateboards/

 

Zakupy:

www.ambassadors.pl (detaliczne)

www.ambassadors.eu (hurtowe)

 

 

Założycielem marki Asphalt Yacht Club jest pro skater, Stevie Williams. W teamie, oprócz niego, jeżdżą sami wymiatacze: Nyjah Huston, Riley Hawk, Al Davis, Aaron „Jaws” Homoki, Derrick Wilson oraz Stephen Lawyer. AYC na tle innych brandów wyróżnia się nie tylko mocnym teamem, ale również ciekawym wzornictwem swoich produktów. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką dbałością o szczegóły. Firma z Los Angeles łączy deskorolkę i streetwear w całość!

 

„Komfort, jakość, indywidualizm, sukces. To właśnie Asphalt Yacht Club. Z zamysłu legendy skateboardingu Stevie’a Williams’a powstała marka ubrań skupiająca się na indywidualności i chęci zwycięstwa. Nieważne jaki jest Twój cel, AYC oferuje najwyższą jakość i świeży design który potrzebujesz aby go osiągnąć.”

Linki:

http://www.asphaltyachtclub.com/

https://www.facebook.com/ayc/

https://www.instagram.com/ayc/

 

Zakupy:

www.ambassadors.pl (detaliczne)

www.ambassadors.eu (hurtowe)

 

 

Consolidated to marka założona w 1992 roku przez grupę skejterów, którzy chcieli robić deski po swojemu. Po ponad dwudziestu latach pracy produkty tej firmy znane są niemal na całym świecie. Czołowym produktem marki są deski złożone z siedmiu warstw klonu, w taki sposób by sprostać najtrudniejszym warunkom jazdy. Riderzy na każdym poziomie (od początkujących po Pro’sów) na pewno nie będą zawiedzeni. Oprócz deskorolek firma produkuje również odzież.

 

 

 

Linki:

http://www.consolidatedskateboard.com/

https://www.facebook.com/pg/consolidatedskateboard/

https://www.instagram.com/consolidatedskateboards/

 

Zakupy:

www.ambassadors.pl (detaliczne i hurtowe)

Od 2007 roku firma Theeve dostarcza, jak sama określa, prawdopodobnie najlepsze trucki na świecie. W swojej ofercie posiada 4 różne modele - TiHanger, TiKing, TIAX oraz CSX. Team tej firmy jest równie mocny, co trucki. Tacy PRO jak Moose, Bastien Salabanzi, Jordan Hoffart, Kerry Getz czy Norman Woods robią robotę.

 

 

 

Linki:

https://www.theevetrucks.com

https://www.facebook.com/TheeveTrucks

https://www.instagram.com/theevetrucks/

Zakupy:

www.ambassadors.pl (detaliczne)

www.ambassadors.eu (hurtowe)